Halı Koltuk Yatak Yıkama İzmir

Halı Koltuk Yatak Yıkama İzmir

izmir halı koltuk yıkama

Kaya Grup Temizlik Hizmetleri; hiçbir kimyasal ilaçla temizlenme imkanı olmayan yataklarınızı 160c'lik buhar ve güçlü vakum sistemi ile ilk günkü kadar hijyenik hale getirmektedir.
AKAR NEDİR ?
Mite olarak adlandırılan akarlar gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen, 0.1 - 0.5 mm çapında küçük canlılardır. İdeal yaşam koşullarının oluşması için 20-30°C sıcaklık ve %60-70 arası neme ihtiyaç duymaktadırlar. İnsanların dökülen deri hücreleri, saç, kıl, kepekten ve diğer organik maddelerden beslenen bu canlılardan sadece bir gram ev tozu içinde 100-500 adeti canlı olmak üzere, yaklaşık olarak 19.000 adet bulunmaktadır.
AKARLARIN ZARARLARI Akarların, insanların sağlığını tehdit eden en önemli alerjen kaynağı dışkılarıdır. Bir akar günde ortalama 20 kez dışkılar ve 100 akar haftada 2 mikro gram alerjen üretir. 1 gram ev tozunda 2 mikrogramın üzerinde akar alerjeni bulunması allerji gelişimi için risk faktörüve 10 mikrogramın üzerinde bulunması ise, astım atağı için risk faktörü olarak kabul edilmektedir.
YATAK TEMİZLİĞİ

Kaya Grup Temizlik Şirketi yatağınızın temizliğini yerinde, deneyimli personelleri ve yüksek teknoloji ürünü ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir. Kaya Grup Temizlik Şirketi nin sahip olduğu yüksek emiş gücüne sahip ekipmanlar ve 160c'lik özel buharlı temizleme sistemleri ile 60c'den sonraki ısılarda yok olan akarları temizleyerek yataklarınızın ilk günkü hijyenine kavuşturmak sizin için sorun olmayacak.
HİZMET ALANLARI
- Evler
- Anaokulları
- Okul Yatakhaneleri
- Residanslar
- Oteller
- Hastaneler
- Lojmanlar
- Askeriye Yatakhaneleri
ve gününüzün en az 1/3'ünü gerçidiğiniz yataklarınızda, sağlığınızı büyük oranda tehdit eden bu canlılardan kurtulmak isteyen her alana, yerinde ve kesin sonuç veren bir hizmet sunmaktayız.
ANTİBAKTERİYEL YATAK TEMİZLİĞİ EKİPMANLARIMIZ Amerikan teknolojisi filter queen (medi fitler) sistemli yüksek vakum teknolojisi ve 160 c 6,5 bar basın buhar vererek yataklardaki tüm parazitleri (bakteri,akar ) yok ediyoruz Bu işlemi evinizde veya ofisinizde 30 dk gibi kısa bir sürede uyguluyoruz .Deneyimli personellerimizle yüksek vakum teknolojisi ve 160 c buhar veren makinalarımızla yataklarınızda gözle görünmiyen (akar,mite,mantar,küf,bit) temizlenmesini sağlıyoruz 12 ay temiz bir yatak garanti ediyoruz .Bu işlemlerde hiçbir kimyasal madde kullanmıyoruz.

Sizde yataklarınızdaki gözle görünmiyen akar ve bakterilerden kurtulmak istiyorsanız hemen (232) 373 58 28 numaradan bizi arayın randevu alın.
İki yıl kullanılan yataklarda 3000 adetten çok parazit ve akar yaşadığını ve bunların insan derileri ile beslendiğini başta ALLERJİ ve ASTIM olmak üzere bir çok sağlık sorununa neden olduğunu biliyormuydunuz.

NASIL TEMİZLİYORUZ ?
İlk aşamada yüksek vakum teknolojili makinamıza test kitini takıp kısa bir süre test temizliği yapıyoruz ve size yatağınızdan çıkanları gösteriyoruz. GÖZLERİNİZE İNANMAYACAKSINIZ . Bu aşamadan sonra yatağınızı yüksek vakum teknolojisi ve 160 c buhar uygulamasıyla temizliyoruz,bu işlemi yatağınızın iki tarafına da uyguluyoruz Biz iddialıyız yatağınızı en son teknoloji ürünü makinalarla bütün BAKTERİ ve AKARLARDAN temizliyoruz.
ANTİBAKTERİYEL TEMİZLİK SİSTEMİMİZ.
Gözle görünmiyen parazitleri (bakteri ve akarları) sadece yüksek vakum teknolojili filtre sistemi ve 160 c buhar 6,5 bar basınçla yatağınızdan söküp çekilmesi ile bu parazitlerin yok edilmesidir.Bu tür parazitleri ilaçla öldürmek mümkün değildir. Biz Kaya Grup Temizlik Firması olarak deneyimli personellerimizle hiçbir kimyasal kullanmadan yükek güçlü vakum ve buhar ile tüm parazitlerin (akar,mite,mantar,küf,bit) ölmelerini ve yok olmalarını sağlıyoruz.

Kampanyalar&Halı Koltuk Yatak Yıkama İzmir

Kampanyalar&Halı Koltuk Yatak Yıkama İzmir

Adres

Osmangazi Mahallesi, 597/3 sokak No 3/A
osmangazi/bornova/İZMİR

İletişim

Mail: cenap3504@gmail.com
Tel: +90 232 373 58 28
Fax: +90 232 373 58 28