Halı yıkama,bayraklı,izmir

Halı yıkama,bayraklı,izmir

Halı yıkama işleri

Kısaca Buharlı Temizlik Sistemi ile; Kaya Grup Temizlik Hizmetleri Olarak (232) 373 58 28
-Uzun zaman alan rutin temizliği çok daha kısa süreler içerisinde bitiriyor ve ofis/yaşam alanınıza çok daha kısa sürede temiz ve hijyenik olarak kullanımınıza hazır hale getirebiliyoruz,
-Hem doğaya, hem de eşyalarınıza uzun vadede zarar verebilecek olan kimyasalları kullanmadan aynı temizlik ve hijyeni sizlere sunabiliyoruz.
-İstediğiniz her alanda sizlere 160 derece kuru buhar ile tam hijyen ve kesin bir temizlik sunuyoruz.

Halı ve koltuk temizlğin de de sizlere kesin bir temizlik ve hijyen sunmayı garanti etmektedir. Bu materyallerin temizliği sırasında genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltuklar bezle silip temizlemeye çalışmaktır. İzmir temizlik şirketi olarak Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözüksede aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmek Olduğunu Söylüyoruz. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.

İzmir temizlik şirketi. Olarak halılarınızı ve koltuklarınızı evinizde gözünüzün önünde antibakteriel temizlik sistemimizle temizliyor ve tam bir hijyen sağlıyoruz.

Antibakteriyel Halı ve Koltuk Temizliğinde yapılan işlem aşağıda sıralanmıştır.
Halınızın önce önü ve arkası 25500 RPM devir dakika dönüş sayılı 116m/saat hava sirkülasyonlu 2,16 mss emme gücü olan siklon hareketli ve medi filtreli makine ile temizleyip % 99,98 oranında tozlardan arındırıyoruz.
İkinci aşamada halınızdaki lekeleri spot olarak temizliyoruz.
Üçüncü aşamada 160 derece ve 5,5 bar basınçla kuru buhar veren makinamızla buhar vererek siliyoruz.Bu işlemlerle halınızdaki bütün küf ,mantar,mite,akar ,bit ve diğer bakterilerden arındırıyoruz ve %100 hijyen sağlıyoruz.
Bizi tercih etmenizin için 7 neden
Halılarınız ve koltuklarınız yüksek devirli makine ve fırçayla silinmediği için yıpranmıyor
Halılarınızı ve koltuklarınızı bilmediğiniz bir yere göndermiyorsunuz
Halılınızın ve koltuklarınız yıkanıp gelmesini beklemiyorsunuz
Yıkanan halılarda ve koltuklarda iyi kurutulmadığı vakit küf,mantar,akar,bit oluşumu çabuklaşıyor
En önemlisi halılarınız ve koltuklarınızı ağır kimsallarla yıkanmadığı için renginde ve dokusunda değişim olmuyor ve halınız yıpranmıyor .
Daha da önemlisi bizim sistemimizde tam hijyen sağlıyoruz mite ,akar ,küf,mantar,bit hepsini temizliyoruz % 100 hijyen sağlıyoruz.
Bütün işlemler yerinde ve gözünüzün önünde yapılıyor.

Kampanyalar&Halı yıkama,bayraklı,izmir

Kampanyalar&Halı yıkama,bayraklı,izmir

Adres

Osmangazi Mahallesi, 597/3 sokak No 3/A
osmangazi/bornova/İZMİR

İletişim

Mail: cenap3504@gmail.com
Tel: +90 232 373 58 28
Fax: +90 232 373 58 28